Aktuálně 2021 

Je tu nový rok 2021 a život jde dál. Což znamená, že vesele pokračuji v blogování. Zvu tě také do vydatného archivu textů za rok 2019 a 2020.

Kniha ,,Rekalibrace Lidské Bytosti (2)"

Přicházím s prvními informacemi o chystané knize. Doposud prošla mnoha proměnami, co se týče názvu a vizuálu obálky. Dnes konečně dosedla poslední verze.Během sepisování následujícího textu ,,na uvítanou" jsem měla několikrát na krajíčku. Vlastně... Trochu se klepu ještě teď, mráz sviští po mých zádech a tep mám asi tak 200. Uf. Tak pojďme na to. (pokračovat)


#3 Spánek 2021 (29-01-2021)

Spánek se řadí mezi základní fyziologické potřeby každého člověka. Jeho kvalita se okamžitě podepisuje na kvalitě našeho života. A zatím neexistuje nikdo, kdo by dokázal tuto potřebu ošidit, aniž by to bylo bez negativních důsledků. I když máme v posledních letech k dispozici skvělou spánkovou literaturu, troufám si říct, že jsme na úplném začátku výzkumu v této oblasti.

To, že spíme 8 hodin (nebo měli bychom), má svůj smysl. Věřím, že pokud nyní pohlížíš na spánek jako na ztrátu času, tak po dočtení článku přehodnotíš svůj názor a dopřeješ si více času na regeneraci. (pokračovat)

#2 Sluneční esence v praxi (27-01-2021)

Dnes tu mám takovou specialitku. Rozhodla jsem se sdílet svou zkušenost se sluneční esencí z lípy, kterou jsem si pořídila nedávno.

Je užitečné znát prostor kolem sebe a možnosti, které se v něm nachází. Jak si pomoct, když je mi ouvej. Co si pořídit, za kým zajít, popovídat si o své situaci. Vědět o tom, co mi okolí nabízí skrz nejrůznější tvořivé bytosti, mi může nejednou ulehčit cestu životem. Podpora je vždy skvělá a nezáleží na tom, zda nás podpoří náš blízký přítel, rodina, terapeut nebo průvodce. Velkou podporu lze najít také v krystalech, bylinách, stromech a produktech z nich. A právě jednou z možností podpoření mohou být sluneční esence. (pokračovat)


#1 Odlehčit si (10-01-2021)

Tak přecijen je čas na další sdílení. (Navazuji na předchozí články Nové ráno / Hrneček Světla a Přechod do nové Reality.)

Do meditace usedám s nějakým záměrem, který si volím předem. Někdy nejsem plně schopna najít vhodná slova. To ale vůbec nevadí, protože záměr se velmi rychle vykrystalizuje sám. Nová informace buď přijde anebo ne. Vždy tak, jak je právě třeba a toto je něco, co neřídím já - je to řízeno. I když je pravda, že pokládání ,,těch správných otázek" může pomoci nasměrovat vědomí směrem, který mě nyní zajímá. (pokračovat)

,,Cesta vnitřní proměny"

Kniha Rekalibrace Lidské Bytosti je venku.