,,Práskni dveřmi"

28.07.2021

Každý rok, měsíc a den jsou jako číselný kód k sejfu s určitým typem energie a informací. Jsou portálem do světa nových možností. Proto můžeš použít jakýkoli okamžik k vytvoření něčeho nového, pokud se tak rozhodneš.

Každá myšlenka a emoce je portál. Proto neustále probíhá výměna energie mezi tebou a okolím a neustálé volby, kam směřovat svou pozornost. Je možné otevřít dveře, které vedou z jedné dimenze (či reality) do druhé. Ze ,,starého" světa do ,,nového".

Nejdříve je třeba zavřít ,,aktuální" dveře, aby se otevřely jiné. Může také vzniknout něco, co by se dalo nazvat ,,energetický průvan". Některé dveře je dobré zavřít lehce a plynule. S některými je lepší pořádně prásknout, až se otřese realita v samých základech.

Co tě pořád omezuje? Pocit, že to nezvládneš? Že selžeš? Co to znamená ,,něco nezvládnout"? A odkud se tahle myšlenka vůbec bere? - Jistě pochází z mysli. Sabotuje mysl tvé snahy o změnu? Práskni dveřmi a přeskládej svůj život.

Když jsi v prostředí, které se ti nelíbí, odejdeš. - Odejdi od myšlenek, které nejsou konstruktivní. Nech je za sebou a otevři dveře do své nové reality. Fantazie není od toho, abychom jen snili. Je tu proto, abychom oživili své sny - dali jim strukturu, tvar a hmotnou podobu.


Kateřina Lite / SimplyMyWorld.cz