Napojení

12.05.2021

Následující článek je součástí knihy

Rekalibrace Lidské Bytosti (2),

kterou si můžeš objednat TADY

V současné době jsme hodně napojení na systém. Tento systém je vytvořen tak, aby nás odváděl od naší podstaty. Zaměstnává nás, abychom na sebe neměli čas. Konzumujeme informace zvenčí a životně důležité otázky ponecháváme stranou.

Když jsem o víkendu pracovala na knize Medicína 21. století - vyšla pod názvem Rekalibrace Lidské Bytosti (2) - došlo mi, že bude třeba změnit její název. Byl založen na tom, jak si pomoci stravou, spánkem a použitím světla k navýšení energie a vyladění psychiky. To platí i nadále. Ale... Přitom polovinu knihy tvoří informace, jak přizvat do svých životů více vědomí a uvědomování si sebe sama.

Zjistila jsem, skutečná Medicína této doby, je NAPOJENÍ - obnovení kontaktu se svou vnitřní moudrostí. Je čas odpojit se od informací zvenku a začít získávat informace zevnitř.

Je třeba profiltrovat vše, co jsme doposud brali jako pravdu. Záměrná manipulace s informacemi, které se k nám dostávali během našeho vývoje, nejsou ku prospěchu. Právě naopak. Tyto informace mají tak velký vliv, že postupem času vedou ke změně identity našich osobností.

Nechtějí, abychom znali pravdu o tom, kdo jsme. Protože to znamená, že ten, kdo zná pravdu a je si vědom sám sebe, se začne odpojovat od systému. A systém je tak odpojen od zdroje energie, kterou nám žere.

Skutečná Medicína je, když začneš vnímat svou vlastní hodnotu a to, kým jsi.

Snažili se a neustále se snaží nacpat nás do škatulek. Díky vzdělávacímu systému chtějí, abychom byli všichni stejní. Ale nejsme. Každý z nás je jedinečný a jeho bytost nese jedinečný otisk, kódy a symboly. Když je tato jedinečnost použita, rozbíjí strukturu systému jako světelné kladivo.

Poznávej sám sebe. Osvoboď se. A tím se začnou osvobozovat i druzí.

Mým jediným přáním je, aby měl každý v ruce takové informace, které pomohou odpojit se od toho, co není funkční a napojit se na sebe. Na svou vnitřní moudrost, sílu a znalosti. Není to pro každého, protože ne každý je ochoten započít proces a povstat do své síly. To je v pořádku.

Věřím, že pokud cítíš, že s tímto světem něco není v pořádku, přidáš se ke mně. Společně jdeme vstříc změně, kde svoboda, vědomí, osobní síla, moudrost, zdraví, láska a spolupráce - jsou nejvyššími hodnotami.


Z knihy: Rekalibrace Lidské Bytosti (2) (objednání a více informací zde)


Kateřina Lite / SimplyMyWorld.cz