ESENCE PŘÍRODY

Přírodní spojenci pro každodenní život.

VYUŽIJ SLEVU AŽ 15 % NA 1. OBJEDNÁVKU LIBOVOLNÝCH PRODUKTŮ BEWIT.

REGISTRUJ SE ZDE.

ZADEJ SLEVOVÝ KÓD: KAP5XRXP

A NECH SE PODPOŘIT SILOU PŘÍRODY.

Více info níže.

Rostliny umí z čisté energie Slunce vytvořit skutečné poklady – esenciální látky, které prospívají tělu i duchu. Proto jsem se rozhodla pro Ostravskou firmu Bewit, která nabízí širokou škálu přírodních produktů. Nejen esenciální oleje (EO), rostlinné oleje a esenciální vody z rostlin, ale také CBD, kakaové živé prawteiny, doplňky stravy, zelené potraviny a superfoods, sušené ovocné šťávy a produkty do eko domácnosti (prací prášky a zubní pasty).

Esenciální oleje mohou být skvělým spojencem na Tvé cestě za pohodou. Věřím, že když budeš vnímat signály svého těla, najdeš právě ty správné esence, které Ti pomohou právě tam, kde je potřeba. Ať už jde o relaxaci, posílení imunity nebo zmírnění bolesti, esenciální oleje přináší podporu a navrací do života rovnováhu. 

Pokud se s esenciálními oleji setkáváš poprvé, připravila jsem pro Tebe krátký článek:

TROCHU TEORIE K ESENCIÁLNÍM OLEJŮM

Oceňuji pravidelné akce Bewit, které umožní vyzkoušet a poznat produkty postupně a bez nutnosti velké investice. Každý měsíc můžeš mít vybraný EO za poloviční cenu, ve středu 2 EO +1 zdarma nebo o víkendu 3 EO + čtvrtý za 1 Kč. Také jsou akce na produkt 1+1 zdarma na EO a prawteiny. Registrací získáš přístup do virtuální kanceláře s množstvím vzdělávacích videí a materiálů.

KROMĚ TOHO MÁM PRO TEBE JEŠTĚ NĚCO !!!

Po více než roce intenzivního testování a každodenního používání esenciálních olejů a přírodní péče s Tebou sdílím slevový kód (do výše až 15 % z původní ceny), který můžeš uplatnit pro svou první objednávku. Při jejím dokončení stačí zadat KÓD:

KAP5XRXP

Věřím, že tato možnost může být užitečným gestem pro podpoření Tvého zdraví a pohody.  Nákupem libovolných produktů pak přímo přispíváš k podpoře mé činnosti a vzniku dalších studijních materiálů, které zde poskytuji zdarma.

Kdybych měla vybrat jeden jediný esenciální olej, byl by to O2 MAX. Tato směs poskytuje dávku energie a optimalizuje okysličování organizmu. Díky tomu se cítím plná vitality, lépe se soustředím, zvládám fyzickou i psychickou zátěž. Svěží bylinná vůně povzbudí k akci, ať už se jedná o sportovní výkon nebo mentální činnost u počítače. S touto směsí zkrátka dostanu dávku ,,esenciálního kyslíku" pro tělo i mysl. (Více o esenci tady.)

Kromě O2 MAX Ti mohu doporučit několik dalších EO, se kterými mám skvělé zkušenosti. O tom si můžeš přečíst tady: MÉ OBLÍBENÉ ESENCE A POUŽITÍVěřím, že i Ty najdeš své spojence. Pro inspiraci přidávám galerii níže.

A CO TEĎ?


Nejprve se zaregistruj do E-shopu. Poté získáš kompletní přístup k akčním nabídkám.

V případě jakýchkoliv dotazů ke konkrétním produktům, jejich používání nebo výběru, mě můžeš kontaktovat:

  • Přes Facebook nebo Instagram, kde mě najdeš jako Kateřina Lite

  • Na emailové adrese katerina.lite@simplymyworld.cz


POTŘEBUJEŠ VÍC INFORMACÍ?

Následuj odkazy, kde se dozvíš vše podstatné: