Články 2022

Tématické okruhy ke studiu

Kromě blogování se věnuji také psaní knih. V knižní ,,Edici Rekalibrace" doposud vyšly 2 díly Rekalibrace Lidské Bytosti (2020, 2021), ve kterých shrnuji své dosavadní poznatky. V roce 2022 přibyla kniha PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY - Nekonečná Energie jako Zdroj Bytí a tento rok (2023) nejnovější kniha: VÝŽIVA pro MODERNÍHO METAČLOVĚKA: Naskoč na Vlnu Nekonečné Energie. Všechny knihy je možné objednat v tištěné nebo elektronické podobě, samostatně nebo v cenově výhodném balíčku.

OPTIMALIZACE ENERGIE pro každý den

  • Podělím se o můj pohled a načerpané zkušenosti v oblasti SVĚTLA, SPÁNKU A STRAVY. Přináším základní informace a následně praktické tipy, které se dají snadno zařadit do každodenního života a nestojí extra čas navíc.
  • Tento přístup stojí na pevných ZÁKLADECH CIRKADIÁNNÍHO RYTMU, tedy přirozeného STŘÍDÁNÍ SVĚTLA A TMY, na který jsme zvyklí a fungujeme podle něj.
  • CIRKADIÁNNÍ OPTIMALIZACE DENNÍHO REŽIMU, SPÁNKU, ČASOVÁNÍ A VOLBA STRAVY vede nejen k NAVÝŠENÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE pro snazší fungování našeho organismu, ale také k VĚTŠÍ PSYCHICKÉ A EMOČNÍ STABILITĚ, což jako lidé dnešní doby jistě oceníme.


Všechny články jsou součástí knihy REKALIBRACE LIDSKÉ BYTOSTI (2).

PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY v souvislostech

  • Sdílení informací z oblasti ENERGETICKÉHO SYSTÉMU TĚLA, ELEKTRONOVÉ A SVĚTELNÉ VÝŽIVY.
  • Postupně vysvětluji, CO JE TO PRÁNA A JAK FUNGUJE.
  • Nezbytným a souvisejícím tématem jsou PŮSTY, PŘERUŠOVANÉ HLADOVĚNÍ a procesy s tím spojené (od hormonální regulace po psychiku).
  • Dalším tématem je STRAVA, kde se zamýšlím nad klasickým přístupem, ,,údajným" fungováním našeho těla a reálnou potřebou jíst.
  • Balíček článků zahrnuje i bonusovou část, kde se věnuji DNA a BIOFOTONŮM, TRANSMUTACI PRVKŮ, ENERGII NULOVÉHO BODU a nakonec zcela novému tématu na poli vědy - LIDSKÉ FOTOSYNTÉZE.

Články jsem sepsala na základě téměř ročního studia jednotlivých témat a jsou psané kombinovaným stylem úvaha-rešerše, kde přináším názory a poznatky celkem z 30 literárních zdrojů.


Všechny články jsou součástí knihy PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY - Nekonečná Energie jako Zdroj Bytí.