AKTUÁLNĚ 2024

Informace, poznatky, články a tvorba.

Kromě blogování se věnuji také psaní knih. V knižní ,,Edici Rekalibrace" doposud vyšly 2 díly Rekalibrace Lidské Bytosti (2020, 2021), ve kterých shrnuji své dosavadní poznatky. V roce 2022 přibyla kniha PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY - Nekonečná Energie jako Zdroj Bytí a tento rok (2023) nejnovější kniha: VÝŽIVA pro MODERNÍHO METAČLOVĚKA: Naskoč na Vlnu Nekonečné Energie. Všechny knihy je možné objednat v tištěné nebo elektronické podobě, samostatně nebo v cenově výhodném balíčku.

Najdi svého spojence.

V textu najdeš slevový kód na 1. objednávku (sleva do výše až 15 % z původní ceny).

Před víc jak rokem jsem se pustila do intenzivního objevování a testování desítek produktů - esenciálních olejů a přírodní péče - od české firmy BEWIT. Trvalo mi ,,prokousat se" všemi těmi produkty a objevit to, co ladí mé esenci a podporuje mě na mé cestě. - Ahoj přátelé, kamarádi, sledující. Cesta za osobní esencí je něco, co pravděpodobně podniká každý z nás. Každý den si volíme, čím se necháme podpořit, na co řekneme ano anebo ne. Ať už vědomě či automaticky si volíme, kam půjdeme, s kým se setkáme, co si vezmeme na sebe, co sníme, co si koupíme. (číst článek)


Před pár dny jsem šla na procházku kolem přehrady a čerstvý sníh mi křupal pod nohama. Z ničeho nic mě napadla otázka: Jak to, že sníh je bílý, ale led je čirý? Při hledání jsem našla pár zajímavých informací, a tak ti je posílám, dokud je zima. OPRAVDU JE SNÍH BÍLÝ? Sníh je bílý kvůli jevu zvanému disperse světla. Víme, že denní světlo, které dopadá na Zemi (a tedy na sníh), obsahuje veškeré barvy viditelného spektra (červenou, oranžovou, žlutou, zelenou, modrou, indigo a fialovou). Každá barva spektra má jinou vlnovou délku. (číst dál)

💥

MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT

Chceš studovat dál?

Omrkni informačně nabité série článků: