Články 2019 

Kromě blogování se věnuji také psaní knih. V knižní ,,Edici Rekalibrace" doposud vyšly 2 díly Rekalibrace Lidské Bytosti (2020, 2021), ve kterých shrnuji své dosavadní poznatky. V roce 2022 přibyla kniha PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY - Nekonečná Energie jako Zdroj Bytí a tento rok (2023) nejnovější kniha: VÝŽIVA pro MODERNÍHO METAČLOVĚKA: Naskoč na Vlnu Nekonečné Energie. Všechny knihy je možné objednat v tištěné nebo elektronické podobě, samostatně nebo v cenově výhodném balíčku.

V roce 2014 jsem napsala v předmluvě své První autobiografické knihy: Sdílení, to je velká ,,věc". Podělit se o radost, zkušenosti, úspěch, ale i neúspěch - to vše je nezbytné na cestě životem. Pro růst jak nás samotných, tak i našeho okolí. Platí to dnes a bude platit i nadále. Potřebujeme ve svém životě sdílení, ať už méně či více. Jsme na to přirozeně nastaveni.

Proto jsem se rozhodla v roce 2015 pro založení webových stránek, ve kterých nyní pokračuji. Změnil se název a rozšířil obsah příspěvků. Ale i po třech letech zůstává má vize stále stejná: Nenechávat si vše jen pro sebe a předávat dál. 

Všichni potřebujeme v životě něco, co nás bude naplňovat. Do čeho budeme ochotni investovat svou energii. Vzhledem k současnému stylu života (práce, stres, komplikované vztahy, nedostatek času na sebe) je čím dál obtížnější chápat sebe sama.

Někdy je nutné zastavit se, dopřát si trochu klidu, zjistit, jaký je smysl mého života a kam směřuji. K tomu mohu využít možností, které nabízí příroda a okolí. Možná bude dobré na pár dní někam odjet a být o samotě. Stačí chvíle spočinutí v přítomnosti a tichu, a mé ,,vnitřní obvody" se restartují. Nevím, jak to máš ty, ale jednou za čas na mě přijdou výkyvy nálady, emoční propady, životní nespokojenost a pocit marnosti. Hodí se vědět, jak se s tím vypořádat, aby takový stav netrval příliš dlouho. Blog je o všem, co mě zajímá, pomáhá mi vyrovnávat se s překážkami a cítit se líp.


Jaká témata tady najdeš?

Otužování a chůze naboso, sny a snění, spánek a denní režim, obnova sil, světlo a tma, zdraví, výživa, pohyb, úvahy o životě a chystané knihy. Tak si uloupni z té velké kostky témat, co uznáš za vhodné. A co tě nezajímá, to nech pro ostatní.

Kromě blogových příspěvků níže by tě mohly zajímat i ty, které shromažďuji na Instagramu. Je to takový můj online deník, který funguje už od roku 2016.