Slunovrat - NÁVRAT k SOBĚ

20.06.2021

Od včerejšího dne jsem se cítila poněkud ,,rozdrncaně". Pustila jsem se do stěhování v rámci bytu, abych přetvořila ložnici na cvičební místnost. To se povedlo skvěle. V druhé místnosti jsem začala s malováním. Takže všude nepořádek. Měla jsem pocit, že se nacházím uprostřed skládky. Jsem velmi zvyklá na svůj prostor, takže mě to vykoplo do velké nepohody. Přidaly se i další události, vše se nějak sečetlo. Takže jsem šla spát  v nepříliš dobrém rozpoložení a taky se tak probudila.

Ráno jsem si říkala, co s tím sakra budu dělat. Už mě ten stav dost otravoval. A to doslova - myšlenkově a emočně. Tak jsem si sedla uprostřed té ,,skládky" a poprosila Slunce o radu. Následující text mě vytáhl z toho nejhoršího a přinesl mi klid. Tak ho sdílím s tebou :)

Jít skrz sebe.

Slunovrat jsem vždy vnímala jako období, kdy se den začíná pomalu zkracovat a ubývá doba, po kterou je světlo. Dnes cítím v souvislosti se slunovratem téma návratu k sobě.

Pátrali jsme po svých domovech. Hledali jsme ho okoli sebe. Na Zemi, v této galaxii i v jiných světech. V druhých lidech. Přitom si ho neseme celou dobu s sebou. Ten opravdový domov máme všichni v sobě. Je tam všechno, co potřebujeme.

Dovol mi předat ti klíč od dveří. Co s ním uděláš, to už je na tobě. Dnes, právě v tento čas, má každý z nás šanci odemknout dveře a vstoupit do svého vnitřního chrámu. Ta možnost je zde každý okamžik. Ale není na co čekat, proto píšu ,,dnes".

Vstup do svého nitra a najdi poklady, které tam jsou ukryté. Jsou to poklady, které je třeba začít používat. Pomalu, postupně. To tě ukotví ve tvém novém domově.

Právě teď se přijmi tak, jak jsi. Tvůj domov jsi ty. Z tohoto místa můžeš vytvořit cokoli si budeš přát.

Uchovávej tento prostor čistý a pobývej v něm, jak jen je to možné. Když odejdeš, vracej se do něj. Pečuj o něj a on tě povede.

Stejně tak jako nepoužívané svaly na těle ztratily svou sílu a schopnost vykonávat určitý typ pohybu, možná se i tvé schopnosti nachází ve stavu hibernace. Je na tobě nechat tyto schopnosti k sobě promlouvat. Oživit je, začít používat a rozvíjet dál.

Vnější realita je generována informačním a energetickým stavem uvnitř. 

Zároveň lze na jednu situaci nahlížet z mnoha úhlů pohledu a reagovat na základě toho. Pokud víš o nastaveních, se kterými už nerezonuješ, všímej si jich. Pokud zažíváš opakované stavy a reakce, které ti kradou energii, nauč se strážit si ji.

Tato energie ti nepatří. Nepatří nikomu. Ale byla ti svěřena jako součást tvé existence. Můžeš tvořit a můžeš ničit. I naše buňky zanikají, jejich části se recyklují a poté vznikají nové. Je to neustálý koloběh hmoty a energie.

Nemusíš se cítit špatně, protože se ti něco nepovedlo. A je jedno, jestli se to stalo před deseti lety, před rokem nebo včera. - Velmi cítím, že je třeba toto opustit. Výčitky a sebemrskačství nikam nevede. Poučení a zkušenost ano. Minulost byla jaká byla, ať se stalo cokoli.

Dnes je dnes. Nový den. Nová šance. Nový nádech. Nové rozhodnutí, nové volby.

Propusť myšlenky na to, co ti kdo řekl nebo udělal. Minulost už nezměníš. Ale můžeš změnit svou budoucnost. Skrze přítomnost.

Klíč už máš.... Šťastnou cestu :)


Kateřina Lite / SimplyMyWorld.cz