Fyzické tělo

30.05.2021

Fyzické tělo nyní vnímám jako velmi důležité téma. Pokud se o něj nestaráme, může to zapříčinit předčasný odchod z tohoto světa v důsledku selhání systému. To se odvíjí od postupného selhávání narůstajícího počtu buněk, ze kterých se skládáme.

Po přerušení veškerých aktivit a uzavření se na rok do našich domovů počítám, že se toto téma týká většiny z nás. Byli jsme vedeni do vnitřní krajiny naší existence a k popřemýšlení nad našimi životy. Někteří došli k přehodnocení životních oblastí, jiní nikoli. Ta šance tu byla pro všechny.

Je třeba si uvědomit, že fyzické tělo je ta část, která je vystavována nově přicházejícím energiím, která je postupně kóduje přes jemnohmotná těla až na buněčnou úroveň. Silné fyzické tělo je tedy otázkou zvládání přechodu do nové úrovně.

Proces velmi usnadní vystoupení ze starých přesvědčení, která nás mohou držet zaseknuté v čase. Je třeba neulítávat do jemnohmotných sfér na úkor potřeb, které se vztahují k hmotnému světu. Pokud si jen někde lítáš, dožene tě to a je otázkou času, kdy budeš čelit reálným tématům.

Jedeme z kopce a fyzická těla jsou v tom s námi - vezou nás životem. Potřebují naši pozornost, podporu, péči a lásku.


Kateřina Lite / SimplyMyWorld.cz