AKTUÁLNĚ 2023

Kromě blogování se věnuji také psaní knih. V knižní ,,Edici Rekalibrace" doposud vyšly 2 díly Rekalibrace Lidské Bytosti (2020, 2021), ve kterých shrnuji své dosavadní poznatky. V současné době (2022) je venku také nejnovější kniha s názvem PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY - Nekonečná Energie jako Zdroj Bytí. Knihy je možné objednat v tištěné nebo elektronické podobě.

Od vydání předchozí knihy Principy Nové Výživy, která se stala nejvíce vyhledávaným a nejoblíbenějším ,,elaborátem" z mé dosavadní tvorby, uplynul více než rok. Zájem o knihu a následné ohlasy mě ujistily, že jsem zvolila správný směr. Kniha v sobě kombinovala osobní sdílení a literární rešerši, ve které jsem otevřela téma energetické výživy a podrobně popisovala, jak funguje bioenergetika člověka.

Můj styl blogování či psaní knih spočívá v prožívání situací, čerpání nových zážitků a poznatků. K tomu se vždy přidá nějaké téma, které si žádá hlubší prozkoumání. A nakonec ,,se" to všechno poskládá tak, že uvedené informace dávají dohromady smysl a mohou být přínosem na cestě někomu dalšímu. (číst článek


Toto je můj osobní průzkum, ve kterém ti přináším krátké seznámení s molekulou C60. Na konci článku najdeš vybrané citace (včetně krátkého sumáře), které prokazují pozitivní přínos molekuly C60 v jednotlivých oblastech: Uhlík ,,C60", známý také jako fullerén, je molekula složená z 60 uhlíkových atomů uspořádaných ve tvaru fotbalového míče. Má silné antioxidační vlastnosti, což znamená, že může neutralizovat volné radikály, tj. nestabilní molekuly, které mohou poškozovat buňky, a způsobovat stárnutí a řadu onemocnění. (číst článek)


Když jím do 15-16 h, probouzím se s klidným žaludkem a vnímám, že večerní chutě odešly. Mám neutrální pocit. Když se najím večer, tělo tráví prakticky do rána. Takže jakmile se žaludek vyprázdní, přijde hlad. – To je zásadní rozdíl. Je to důležité v prožívání vůči jídlu a chutím v rámci celého dne. A právě prázdné tělo a čistá mysl byly podkladem pro vznik tohoto textu. (číst článek)


Tak já to teda prásknu, protože už to nosím v hlavě příliš dlouho: Pomalu začínám chystat knihu s názvem MODERNÍ METAČLOVĚK, která bude navazovat na oblíbené PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY. (Tuto knihu jsem začala psát kvůli své potřebě doplnit informační mezery ohledně jemnohmotné energie a jejího vlivu na člověka. Vůbec jsem netušila, že o ni bude takový zájem.)

Z 99 % budu další příběh teprve odžívat a skládat dohromady další částečky celku. Ale už teď vím, že nová kniha vznikne. Stejně jako jsem to věděla u předchozích...Víc o tom co, proč a jak třeba zase příště. Ale dnes aspoň stručně, o čem to asi bude a jaká témata rozepíšu. (číst článek)