AKTUÁLNĚ 2023

Aktuální informace, články, tvorba 💥

Kromě blogování se věnuji také psaní knih. V knižní ,,Edici Rekalibrace" doposud vyšly 2 díly Rekalibrace Lidské Bytosti (2020, 2021), ve kterých shrnuji své dosavadní poznatky. V roce 2022 přibyla kniha PRINCIPY NOVÉ VÝŽIVY - Nekonečná Energie jako Zdroj Bytí a tento rok (2023) nejnovější kniha: VÝŽIVA pro MODERNÍHO METAČLOVĚKA: Naskoč na Vlnu Nekonečné Energie. Všechny knihy je možné objednat v tištěné nebo elektronické podobě, samostatně nebo v cenově výhodném balíčku.

Nacházíme se v období podzimu. Ubývá sluníčka a dny se krátí. Listy padající ze stromu postupně procházejí celým spektrem barev a pokrývají studenou zem dřív, než přijde první mráz. V nadcházejícím období jsou barvy přírody vtahovány dovnitř rostlin, keřů a stromů, aby zde přečkaly zimu a bílou sněhovou pokrývku. A tak právě v tomto období přicházím s něčím, co může vnést trošku barev, radosti a síly do tvého života. Přišel nápad vytvořit náramky, jejichž základem je přírodní lávový kámen, který je následně dobarven jednotlivými odstíny zářivých barev. Já vím. Tvořit náramky není vůbec originální, protože se tomu věnuje spousta šikovných lidiček. To je pravda. Ale knihkupectví jsou také plné knih, přesto vznikají nové a každý čtenář hledá to své. Tak proč zrovna tyto náramky? Čím se odlišují? (číst dál)


Tento příspěvek jsem slibovala už v červenci. Dělo se toho opravdu hodně. Potřebovala jsem prostor a čas vše si utřídit. Článek je založen na mém subjektivním názoru a poznatcích (jak jinak 😀), takže si vezmi jen to, co ti dává smysl. Je to trochu delší čtení, takže počítám, že se tím prokoušou jen ti, které téma opravdu zajímá. 💖 Poslední dobou je téma prány dost diskutované z pohledu: Co je prána a co ne? Kdo je pránik a kdo není? Kde je hranice? Je pránik jen ten, kdo vůbec nic nejí a nepije ani vodu? Nebo je to ten, kdo pochopil a přijal celou svou bytostí, že je možné nechat své tělo plně vyživovat životní energií a ponechat si jídlo jako společenskou událost či zpestření života bohatými chutěmi?.. (číst článek)


Mám pro tebe aktualizaci ohledně speciální směsi Hot CacaYO, která nikdy nebyla pro princezny, přesto si získala své nadšence 😊 Celý nápad na vytvoření zahřívací kakaové směsi přišel v roce 2021, kdy jsem se často vystavovala chladu a chodila jsem se koupat do ledu. Vyhledávala jsem něco, co by mě zahřálo, ale přitom nezapláclo žaludek. Udělala jsem si monitoring nabídky produktů s kakaem a prošla mnoho E-shopů, ale nic z toho mě neoslovilo. Buď se mi nelíbilo složení nebo byla neúměrně napálená cena za ,,trochu kakaa a cukru." Vymyslela jsem tedy recepturu, objednala suroviny a obaly, vytvořila etiketu.  ˇ(číst článek)


Abychom poznali, kdo jsme, standardně podávané informace o našem původu nejsou dostačující. Zamýšlím se nad tím, kdo je člověk, odkud pochází a co všechno má v sobě ukryto. Naše fyzická těla nám byla propůjčena pro život v této realitě. Těla jsou sestavena ze součástek Země a vyživuje nás nejen hmota přítomná zde, ale také energie celého Kosmu. Jsem přesvědčená, že stavba našeho těla nemá nic společného s klasickou evolucí, ale je to funkční předloha, která je rozšířena v celém Prostoru. Proto tvrdím, že: Člověk a jeho (zapůjčené) tělo jsou technologií Vesmíru. (číst článek)


Platforma SIMPLYMYWORLD.CZ prošla od roku 2019 nesčetnými proměnami a inovacemi. Za svou dobu existence prokázala, že si zaslouží být zachována a rozvíjena i nadále. Díky za to 💙 Nyní web slouží jako Informační BOOSTER (= podpora) na Tvé cestě životem. Co to znamená v praxi? Pro tento život tvá DUŠE zakotvila na planetě ZEMI. Máš k dispozici TĚLO a tvým úkolem je naučit se v něm plnohodnotně ŽÍT, zároveň poznávat a objevovat vše, co tento PROSTOR umožňuje. Předkládané informace, zkušenosti a načerpané poznatky mohou posloužit jako Tvůj EXIT (vstupenka pryč) Z ŠEDÉ ZÓNY. Z místa, kde energie je hustá a těžká, vše se zdá být příliš komplikované a bezvýchodné. (číst článek)


Upřímně řečeno, esenciální oleje (EO) mě nikdy moc nebraly. Měla jsem pár jednodruhových oblíbenců, ale že bych si někdy koupila směsi pro konkrétní účel, to pro mě bylo jednak sci–fi a jednak zbytečné. Esenciální olej nepatří do aromalampy, protože se akorát přepaluje. Druhou možností je pak vodní difuzér, který nemám, protože jsem líná na údržbu. Takže mi přišlo zbytečné mít esence doma, protože jsem nevěděla, jak bych je prakticky použilaNicméně před nějakým časem jsem si objednala první směsi esenciálních olejů. Protože když Duch zavelí, můžeš jen následovat pokyny a moc do toho neremcat. A tak se rychle stalo, že se tyto poklady přírody staly mou každodenní součástí. (číst článek)


Esenciální oleje, také známé jako éterické oleje, jsou vysoce koncentrované, aromatické látky, které se přirozeně vyskytují v některých rostlinách. Vznikají ve speciálních buněčných strukturách, které se nacházejí v různých částech rostliny, jako jsou květy, listy, kůra, semena, plody, kůra a větvičky. Proces tvorby esenciálních olejů zahrnuje biosyntézu jednotlivých složek oleje (převážně terpeny a fenoly) a jejich akumulaci v sekrečních strukturách rostliny. Tyto struktury mohou být intracelulární (uvnitř buněk) nebo extracelulární (mimo buňky). V některých případech mohou esenciální oleje unikat z rostliny prostřednictvím průdušnic nebo jiných povrchových struktur. (číst článek)


Esenciální oleje jsou něco, co si tě zavolá v pravý čas. Věřím, že pokud budeš následovat své vedení, vybereš si správně a esence už zůstanou tvou nedílnou součástí. Rostliny jsou pro mě obdivuhodné formy života, které umí ,,z ničeho" vytvořit skutečné poklady – výživné látky, které se dají použít pro podporu těla i ducha. Proto jsem se rozhodla propojit knihu ,,VÝŽIVA pro MODERNÍHO METAČLOVĚKA" s produkty od české firmy Bewit. (číst článek)


Sedím venku na lavičce, na Slunci, v krásném závětří. Pere to do mě a jsem šťastná. Dnes jsem měla tu čest přespat v hotelu, který se nacházel na velmi zvláštní adrese, což jsem zjistila až ráno. Je to nějaký kód, portál. Něco mi to má říct. Ale zpět. Okolo mě chodí lidé a svlékají bundy, když mě vidí. A já si tady tak sedím a užívám nádherný slunečný den. (číst článek)


Hned na začátku roku 2023 mě čekaly velké změny. Konečně jsem se definitivně rozhodla, že udělám krok vstříc svým snům a odejdu z práce, která mě nebavila již několik měsíců. Bylo to jak centrifuga – vyždímat energii a vyplivnout zbytek, což se už ani nedalo nazvat tělem jako spíš hmotou z mlýnku. Finanční částka, která se mi na počátku zdála docela fajn, se stala příliš chabou... (číst článekVčera jsem se cítila lapena ve svých myšlenkových smyčkách a v hlavě jsem pořád dokola slyšela: Tak už se konečně rozhodni, kým chceš být a jak chceš žít. – Jedna věc je vize a druhá je realita. A protože se tyto dvě oblasti liší, tak působí navzájem proti sobě (vyrušují se jako vlny), což vede k vyšším ztrátám energie, než by bylo žádoucí. (číst článekToto je můj osobní průzkum, ve kterém ti přináším krátké seznámení s molekulou C60. Na konci článku najdeš vybrané citace (včetně krátkého sumáře), které prokazují pozitivní přínos molekuly C60 v jednotlivých oblastech. Uhlík ,,C60", známý také jako fullerén, je molekula složená z 60 uhlíkových atomů uspořádaných ve tvaru fotbalového míče. Má silné antioxidační vlastnosti, což znamená, že může neutralizovat volné radikály, tj. nestabilní molekuly, které mohou poškozovat buňky, a způsobovat stárnutí a řadu onemocnění. (číst článek)


Od vydání předchozí knihy Principy Nové Výživy, která se stala nejvíce vyhledávaným a nejoblíbenějším ,,elaborátem" z mé dosavadní tvorby, uplynul více než rok. Zájem o knihu a následné ohlasy mě ujistily, že jsem zvolila správný směr. Kniha v sobě kombinovala osobní sdílení a literární rešerši, ve které jsem otevřela téma energetické výživy a podrobně popisovala, jak funguje bioenergetika člověka. (číst článek


MOHLO BY TĚ ZAJÍMAT...

Pokud chceš studovat a čerpat další informace,

můžeš si zdarma projít také tyto online série článků: