Rekalibrace Lidské Bytosti 

Knihu lze objednat přes formulář níže.

6 let života, 9 měsíců soustavné práce a tisíce myšlenek.

Z toho všeho právě vznikla nová kniha s názvem:

REKALIBRACE LIDSKÉ BYTOSTI.

- 182 stran, formát B5, měkká vazba -

Klíčová slova:

Strava, výživa, přejídání,  fyzické tělo, trénink, přirozený pohyb, mobilita, mysl, myšlenky, emoce, pocity, nálada, stín, psychika, podvědomí, smysl života, návyky, seberozvoj, opravdovost, dary, schopnosti, zodpovědnost, vztahy, dýchání, chlad, otužování, zima, sníh, Slunce, světlo, chůze naboso, zdraví, imunita, spánek, snění, cirkadiání rytmus, denní režim, cykly přírody, komunikace, biochemie, hormony, energetická centra, jemnohmotná těla, smrt, duše, čas, energie, bioenergie, vibrace, přetížení, bolest, stres, vyčerpání, meditace, regenerace, obnova sil, rovnováha, vnitřní síla, sebe-uzdravení, příroda, Země, buňky, prostředí, epigenetika, DNA, telomery, dlouhověkost, tvoření, Nový člověk.

Když jsem sdílela tato klíčová slova, přišla mi reakce: ,,Podle toho co píšeš, musí mít ta kniha nekonečno stránek. To tam jsou nějaké portály do jiných dimenzí?" A já jsem odpověděla: ,,Hele, a víš, že jsou? Záleží na pozorovateli." A tak to je. Záleží na čtenáři, jak hluboko je ochoten jít.Níže si můžeš prolistovat podrobný obsah knihy (kliknutím na obrázek).

Kniha je rozdělena do tří částí (tzv. Svitků), které vznikaly postupně a neočekávaně, na základě aktuálního dění a převažujících témat v daném časovém úseku. Dohromady tak tvoří skládačku informací z mnoha oblastí, které na sebe navazují, doplňují se a tvoří tak dokonale jeden celek. Kniha není ve skutečnosti pouhý výsledek 9 měsíců psaní. Je to celý můj život. Jsem to já.

1. ,,CESTA VEN ZAČÍNÁ CESTOU DOVNITŘ"

/Kryptonit a Diamant/

2. ,,VNITŘNÍ CESTA DO NOVÉ ZEMĚ"

/Chrám Moudrosti/

3. ,,SÍLA PROSTŘEDÍ"
/Rekalibrace/


Když se mě někdo zeptá, o čem kniha je, odpovídá se mi velmi těžko. Je totiž o všem. Úplně o všem, co tvoří můj život. (Viz klíčová slova výše.)

Tato kniha není pro každého. Ano, říkám to na rovinu. Ne každý je ochoten připustit si, že je víc, než pouhý pracující smrtelník, který platí daně. Že nejsme jen tělo, ale že máme duši a je docela fajn používat a kultivovat mysl pro vylepšení svého života. To, že jsme sem přišli každý ze svých důvodů a není to úplně dovolená. Ba naopak.

Pokud jsi pravidelným čtenářem blogu, který jsem rozjela v roce 2019, témata, o kterých píšu, pro tebe nebudou nová. Vydané blogové příspěvky jsou základní pilíř, na kterém kniha stojí. Jednotlivé části jsem dala do souvislostí. První Svitek je nejrozsáhlejší a pracovně nejstarší. Druhý Svitek vznikal letos na jaře (období karantény). V tom období jsem si vyjasnila mnoho myšlenek. Už už jsem knihu málem vydala, ale cítila jsem, že to pořád není ono. Jako by něco chybělo. A pak to přišlo. Pro mě totální raketa - třetí část, kterou jsem odžila teprve nedávno (přelom jaro/léto 2020). Tím jsem získala velmi cenné podklady pro třetí část. Vše zapadlo na své místo, Země se pohnula.

Aby člověk poznal sám sebe a co vlastně chce, je třeba dopřát si čas a ponořit se až na samé dno své existence. Tam leží odpovědi na všechny otázky, které uzříme v ten pravý čas... 

... A tam také začínám vyprávět svůj příběh. Od největších průserů a útrap. Nahoru a dolů. S tím, že jsem se něco naučila i s tím, že vlastně pořád nevím nic.

Věřím, že se kniha dostane všude tam, kde je potřeba. Věřím v sílu každé lidské bytosti, která se rozhodne vystoupit ze svých starých kolejí a začne si skládat život na míru. Podle sebe. Tak, jak se sluší a patří.

Zahoďme všechna ta omezující přesvědčení, která nás brzdí. Jsme tvůrci. Rodíme se jako tvůrci. Jen jsme na to cestou životem možná zapomněli. Možná jsme uvěřili tomu, co nám někdo řekl a přijali jsme to za svou pravdu. Je čas tohle všechno pustit a začít žít nový život. Dovolme si to.


Objednávkový formulář


Platba a cena

Knihu lze platit pouze převodem na číslo účtu: 2297217073/0800.

Není možné platit na dobírku. Objednávka je platná po připsání platby na účet a odesílám ji do tří pracovních dnů.

  • Předání knihy po předchozí domluvě v Praze: 400 Kč
  • Výtisk zaslaný poštou v rámci ČR: 450 Kč
  • Poštovné na Slovensko: 200 Kč (celkem 600 Kč)
  • Poštovné Evropské země EU a mimo EU: 200 Kč (celkem 600 Kč)
  • MimoEvropské země: 270 Kč (celkem 670 Kč)

Veškeré výlohy na zahraniční bankovní transakci hradí odesílatel.