Knižní Edice Rekalibrace

Rekalibrace (či transformace, transmutace, alchymie života) je mé velké téma, ve kterém se postupně ukotvuji. A tak jsem se rozhodla vytvořit knižní Edici Rekalibrace, která zastřešuje jak již vydané, tak budoucí knihy s tímto tématem. Je to možnost, jak dostávat ven informace v ucelenějším formátu, než jsou průběžně publikované články.

Za každou kapitolou je jednotlivá životní etapa. A s vydáním další knihy vždy uzavírám určitou rovinu pohledu na lidskou existenci a na svět.

V současnosti jsou vydané 2 knihy z této edice / 1. díl / 2. díl / a započala jsem psaní 3. dílu. Tuším, že postupně bude následovat další materiál - v následujících letech. Protože přicházejí nové zážitky, poznatky, informace a rozměry vnímání. A tak dokud se nezastaví můj pozemský život, budu dál sdílet a psát.

Více o Edici Rekalibrace

V roce 2019 jsem se začala naplno věnovat blogování - sdílení zkušeností, poznatků a informací z mého života. Začala jsem psát o přístupu ke stravě, o snech, otužování, o chůzi naboso, spánku a světle, o imunitě, o každodenních záležitostech. Prožívala jsem velmi náročné období, díky kterému se začala nabalovat další témata - mysl, emoce a jejich vliv na naše fungování (např. trávení či spánek) nebo energetika lidského organismuZ textů později vznikly podklady pro 1. díl knihy Rekalibrace Lidské Bytosti, kterou jsem vydala v červenci roku 2020.

V 1. dílu popisuji jednak své zážitky a výsledky zkoumání a také poukazuji na možnosti, jak se znovu propojit s přírodou a se zemí, od které jsme se tolik odklonili stylem života v posledních letech. Věřím, že obnovení tohoto spojení, respektování přírody a jejích zákonitostí a vážení si darů, které nám poskytuje, je jedinou cestou k zachování našeho zdraví a lepší budoucnosti.

Po vydání 1. dílu jsem potřebovala změnit režim a tak jsem začala chodit na dlouhé procházky. To způsobilo, že se mé mozkové obvody s různými tématy více propojily. A já jsem začala vidět jednak další souvislosti a také mezery ve znalostech či jednotlivých přístupech k člověku. Chodila jsem po Praze a zaznamenávala si do mobilu všechny ty myšlenky. Ty se později staly součástí 2. dílu.

Poté jsem začala dávat dohromady podklady pro osobní konzultace. Mým cílem bylo spojit všechny znalosti a zkušenosti, které jsem doposud načerpala a vmáčknout je do jednoho projektu. Společenská situace ale vedla k tomu, že z chystaných konzultací nakonec sešlo. Rozhodla jsem se tedy použít veškeré podklady do další knihy - Rekalibrace Lidské Bytosti (2). Tato kniha, kterou nazývám učebnicí novodobé medicíny, vyšla v březnu 2021. Obsahuje praktické informace k optimalizaci životosprávy se zaměřením na cirkadiánní rytmus/spánek/ stravu a zároveň dalece přesahuje témata hmoty a fyzické reality


Kateřina LiteSimplyMyWorld.cz

Ceník a objednání knih


Ceny jsou včetně poštovného v rámci ČR. Slovenská republika + 100 Kč.

Výtisk Rekalibrace Lidské Bytosti (1)

182 stran / formát B5 / vydáno 2020

350 Kč

Výtisk Rekalibrace Lidské Bytosti (2)

144 stran / formát B5 / vydáno 2021

450 Kč

Výtisk Rekalibrace Lidské Bytosti (1) + (2)

Oba výtisky

700 Kč


Vyber si variantu a vyplň prosím objednávkový formulář.


Číslo účtu pro zaslání platby: 2297217073/0800Objednávku odesílám do 3 pracovních dnů po připsání platby na účet.