Mysl & Místo

06.06.2021

Je vhodné vytvořit si místo, kde ti bude dobře. Místo, kde se cítíš v bezpečí. Je to velmi důležité.

Když se mysl cítí bezpečně, může odpočívat a nechá tě nahlížet za závoje, které zůstávají ukryté v každodenním životě.

Pokud cítíš klid, dostáváš se za svou mysl. To ona stojí na hranici vědomí a nevědomí. Projeveného a neprojeveného.

Mysl není nepřítel. Pouze nás nikdo neučil, jak ji používat. Je to nástroj, který je třeba ladit, aby dobře fungoval. Rozladěná mysl produkuje a vysílá rozladěný signál.

I mysl je třeba nechat odpočinout. Mozek zpracovává každou vteřinu mimiardy informací. Mysl produkuje tisíce myšlenek. Některé z nich jsou emočně zabarvené - nesou náboj (vibraci). To se stane, pokud dáme myšlence pozornost.

Vnější prostor, ve kterém se cítím dobře, se otiskuje do mého vnitřního prostoru. Když poté odcházím z ,,místa činu", odnáším si v sobě načerpaný klid a mír. Tento klid mohu poté použít k vytvoření klidného vnějšího prostoru někde jinde. Stačí na tom místě být a vydechovat načerpaný klid. Tím se začne frekvenčně ladit i prostor kolem mě. To jen tak krátce o přenesení energie z jednoho prostoru do jiných souřadnic na Zemi... 

K objevení a obnovení potenciálu, který ukrývá život, se hodí mít kolem sebe nebo v sobě takový ostrůvek klidu a pohody.

Potenciál Bytí je neomezený. To znamená, že zahrnuje všechny varianty reality. A my si z nich vybíráme. Někdy vědomě a jindy nevědomě, dle naučených a vštěpených postojů a nastavení.


Kateřina Lite / SimplyMyWorld.cz