Hot CacaYO se loučí, ale...?

18.08.2023

Jak stojí v nadpise... Mám pro tebe aktuální informace ohledně speciální směsi Hot CacaYO, která nikdy nebyla pro princezny, přesto si získala své nadšence 😊

Pokud nevíš, o co jde, vše si můžeš prostudovat tady.


Celý nápad na vytvoření zahřívací kakaové směsi přišel v roce 2021, kdy jsem se často vystavovala chladu a chodila jsem se koupat do ledu.  Vyhledávala jsem něco, co by mě zahřálo, ale přitom nezapláclo žaludek. Udělala jsem si monitoring nabídky produktů s kakaem a prošla mnoho E-shopů, ale nic z toho mě neoslovilo. Buď se mi nelíbilo složení nebo byla neúměrně napálená cena za ,,trochu kakaa a cukru." Vymyslela jsem tedy recepturu, objednala suroviny a obaly, vytvořila etiketu. Vyzkoušela jsem si celý proces od začátku až do konce. Vše dosedlo v září 2022, kdy šla do světa první balení.


Letos jsem před začátkem léta přerušila expedici a později přišly nápady na potenciální vylepšení směsi. Měla jsem v plánu zařadit kakao v raw kvalitě, přidat další druhy koření (hřebíček a kardamon), vyladit chuť a nahradit mouku ze sladkých banánů, která sloužila jako doslazení a přirozené zahuštění nápoje. Nicméně opětovné spuštění a další vylepšení CacaYA již neplánuji a rozhodla jsem se produkt ukončit.


Hot CacaYO si za dobu své existence získalo nadšence, za což jsem velice ráda a děkuji. Díky za Vaše rozhodnutí strávit pár chvil nad hrnečkem právě s tímhle kakaem.

Proč jsem se rozhodla ukončit tento produkt? V době, kdy jsem pátrala po ,,dle mých parametrů" kvalitní kakaové směsi, tak nic takového neexistovalo. Ale to se nyní mění. Takže si mohu s klidným svědomím pořídit kvalitní produkt a soustředit svou pozornost směrem k dalším nápadům a realizovat se v tvorbě 😊

Můj oblíbený Bewit (známý především díky esenciálním olejům) před pár dny uvedl na trh novinku - Bio ceremoniální kakao. A to rovnou ve třech variantách:


Mou pozornost nejvíc upoutala ,,verze SPIRIT". Co obsahuje?

  • BIO RAW Kakaové boby
  • BIO Jaggery (třtinová šťáva)
  • BIO RAW Skořice
  • BIO RAW Kardamom
  • BIO RAW Hřebíček
  • Esenciální olej BEWIT Pomeranč červený
  • Himalájská sůl


Nadále již tedy nebudu míchat a distribuovat Hot CacaYO. Místo toho ti s radostí doporučím CEREMONIÁLNÍ KAKAO OD BEWIT (čisté, s kořením nebo s kokosovým mlékem), které je z bio surovin, namíchané dle raw zásad, s patřičnou pečlivostí a láskou 🥰 Při 1. objednávce můžeš nyní použít slevový kód: KAP5XRXP.


Po ochutnání mohu říct, že jsem maximálně spokojená. Věřím, že budeš i ty 😊

Kateřina Lite