ESENCE PŘÍRODY

Podpora pro každou příležitost a na všech úrovních.

Esenciální oleje jsou něco, co si tě zavolá v pravý čas. Věřím, že pokud budeš následovat své vedení, vybereš si správně a esence už zůstanou tvou nedílnou součástí.

Rostliny jsou pro mě obdivuhodné formy života, které umí ,,z ničeho" vytvořit skutečné poklady – výživné látky, které se dají použít pro podporu těla i ducha. Proto jsem se rozhodla propojit knihu ,,VÝŽIVA pro MODERNÍHO METAČLOVĚKA" s produkty od české firmy Bewit. Můžeš se nechat podpořit na své cestě nejen esenciálními oleji, ale třeba také živými PRAWTEINY, kvalitními CBD oleji v široké škále spektra účinných látek a koncentrací a dalšími doplňky. Pokud se zdarma registruješ přes uvedený odkaz a kdykoli se rozhodneš něco vyzkoušet, podpoříš tím také mou další činnost.

Produkty od Bewit = přírodní podpora ve špičkové kvalitě

Registrací přes odkaz se připojíš do mé skupinky, takže jsem tu pro tebe jako podpora v případě dotazů, když budeš cokoli potřebovat.

Hodně oceňuji, že po registraci můžeš mít každý měsíc vybraný esenciální olej za poloviční cenu, ve středu je akce 2+1 EO zdarma z výběru nebo víkendová akce 3+1 EO za 1 Kč. Pak také vybraný EO a prawtein v akci 1+1. Navíc získáš přístup do kanceláře, kde je mnoho vzdělávacích videí a volně dostupného materiálu pro samostudium.

Díky akcím dává Bewit každému možnost seznámit se postupně s jejich produkty, aniž by bylo potřeba investovat velké částky za něco, co nepotřebuješ. Vždy si objednám jen to, co mě zaujme a pro co mám uplatnění. Tím získám zkušenost a mohu dát doporučení dále.

Dlouho jsem si přála najít firmu, pro kterou by stálo za to být ambasadorem. Tedy tím, kdo používá produkty, šíří je dál a zároveň má možnost získat podíl z prodeje.

Právě díky Bewit má takovou možnost úplně každý. Líbí se mi ocenění spolupráce a šíření kvality k dalším lidem, což mi zároveň umožňuje věnovat se víc tomu, co mě baví a přinášet další informace.POTŘEBUJEŠ VÍC INFORMACÍ?

Připravila jsem pro tebe následující dva články:

V případě dotazů mě kontaktuj emailem katerina.lite@simplymyworld.cz nebo mi napiš na Facebook.

PRO DALŠÍ INFORMACE

následuj odkazy, kde se dozvíš vše podstatné: