VESELÉ NÁRAMKY Z LÁVY

Pro radost a potěšení 💕

RADOST · ŽIVOT · SÍLA

Nacházíme se v období podzimu. Ubývá sluníčka a dny se krátí. Listy padající ze stromu postupně procházejí celým spektrem barev a pokrývají studenou zem dřív, než přijde první mráz. V nadcházejícím období jsou barvy přírody vtahovány dovnitř rostlin, keřů a stromů, aby zde přečkaly zimu a bílou sněhovou pokrývku. A tak právě v tomto období přicházím s něčím, co může vnést trošku barev, radosti a síly do tvého života.

A tak přišel nápad vytvořit náramky, jejichž základem je přírodní lávový kámen, který je následně dobarven jednotlivými odstíny zářivých barev.

Já vím. Tvořit náramky není vůbec originální, protože se tomu věnuje spousta šikovných lidiček. To je pravda. Ale knihkupectví jsou také plné knih, přesto vznikají nové a každý čtenář hledá to své. Tak proč zrovna tyto náramky? Čím se odlišují?

Síla se ukrývá v nápadu použít pouze jeden typ horniny (lávu), v pečlivém výběru odstínů a kombinaci barev. Pro každý náramek tak snadno vznikl specifický název, který pomáhá ke znovu propojení s přírodou. Podařilo se vytvořit náramky s pojmenováním (esencí) např. CHLOROFYL, ARCTIC, SPIRULINA, FÉNIX, VZPOMÍNKY JEDNOROŽCE A KORÁLOVÝ ÚTES. Tedy poměrně netradiční…

Heslem celého nápadu je: ,,RADOST – ŽIVOT – SÍLA." A to je přesně to, co náramky poskytují. Díky zářivým barvám jsou veselé a hravé. Dodávají radost, sílu, chuť něco dělat, vytvořit…

Žádný z náramků jistě není něco, co nutně potřebuješ. Lávový kámen v sobě ukrývá sílu transformace (proměna a obnova). Náramek pro tebe může být symbolem změny, nového začátku. Každý pohled na něj ti bude připomínat tvé rozhodnutí, stane se tvou kotvou. Bude ti připomínat, že můžeš cokoli.

Většina lidiček nosí náramek jako doplněk k outfitu nebo pro vlastnosti, které nese daný minerál. Mnou vytvořené náramky jsou spíš něco jako parťáci a podpora do života. Tento předmět ,,udělá svou práci" nejen na ruce, ale kdekoli ho budeš mít na očích (např. na stole během pracovního dne). Alespoň mě to tak funguje.

Mé nejoblíbenější barvy jsou: Modrá, fialová, bílá a odstíny zelené. Ty jsou v náramcích nejčastěji. Takže především tématika rostlinné a vodní říše (a taky trocha ledu). Nicméně budou také kombinace ohňových barev a náramky laděné více zemsky (hnědá a šedá barva). Ale i ty si zachovají veselé barvičky a živost, protože o to jde.

Níže najdeš všechny vzorové náramky, ze kterých můžeš vybírat. Dole na stránce najdeš informace ohledně možnosti objednání, ceny a dopravy.


VARIANTY NÁRAMKŮ

GALERIE A POPIS JEDNOTLIVÝCH ESENCÍ


  • Každý náramek se skládá z 24 lávových korálků, průměr korálků 8 mm, obvod 19 cm, navlečeno na pružence.


SPIRULINA

První náramek, který zastupuje oblast vody a rostlin se jmenuje ,,SPIRULINA". Většina z nás zná sladkovodní zelenou řasu spirulinu, která se často používá jako doplněk stravy v podobě prášku či lisovaných tablet. Ale možná jen někdo se setkal také s modrou spirulinou. S extraktem z této řasy jsem se setkala v rámci své R&D činnosti. Hledala jsem přírodní barvivo, které by odolalo teplotě varu vody a zároveň by přežilo kyselé pH tam, kde anthokyany ztrácí svou barvu. Spirulina zvládne obojí a je stabilní - zkrátka nezmar. A ještě mimo chemické okénko: Náramek obsahuje 2 odstíny modré a 2 odstíny zelené barvy. Proto SPIRULINA. Sousedící barvy se vzájemně prolínají, říkám tomu styl ala ,,vortex". Náramek vypadá opravdu nádherně a ihned se stal mým oblíbeným. Přináší radost, jasnost a zároveň klid.CHLOROFYL

Druhým zástupcem z říše rostlin je esence (náramek) s názvem CHLOROFYL. Je to mimořádné rostlinné barvivo, které přes den umožňuje zachytávání sluneční energie a její transformaci na energii chemických vazeb. Tato energie se prvotně použije na rozklad vody a sekundárně pro fixaci oxidu uhličitého pro výstavbu základní stavební jednotky celé rostlinné říše - glukosy. Voda je v náramku prezentována modrou barvou. Celý proces se samozřejmě neobejde bez Slunce (žlutý korálek). V noci pak probíhá buněčné dýchání (v náramku tmavší polovina), kdy rostlina využívá energii uloženou ve formě zásobních látek. KORÁLOVÝ ÚTES

Tento náramek by mohl padnout do oka těmm, kdo tolik neholdují fialové a modré barvě. Když jsem se poprvé podívala na tento náramek, bylo to jasné. Evokuje ve mně korálový útes: Hornina (hnědá) je pokryta vodními rostlinami (zelená) a barevnými korály (korálově růžová) . Náramek je více zemitý, než ostatní. ARCTIC 1 (symetrický)

Náramky s esencí ARCTIC ve mně evokují ledovou křišťálově průzračnou vodu, třpytivý led a sníh. Oba dva náramky se skládají z bílé, fialové, modré a černé barvy, ARCTIC 2 je s kapkou zelené. Zimu a chlad máme často spojenou s diskomfortem, ale nemusí to tak nutně být. Je možné vystavit se elementům a uvolnit se do přítomného okamžiku. Tehdy se z nepříjemných vlivů stávají naši spojenci. Chlad přináší klid do mysli, harmonizuje procesy v těle a zvyšuje celkovou odolnost organismu.


ARCTIC 2 (asymetrický s kapkou zelené)VZPOMÍNKY JEDNOROŽCE

Předposlední náramek nese esenci s názvem ,,VZPOMÍNKY JEDNOROŽCE". Jednorožci jsou považováni za bájné tvory a diskuse o jejich existenci nejsou žádnou výjimkou. Osobně mám pocit, že Jednorožci zde kdysi opravdu žili a interagovali s lidmi. S postupem času se přesunuli do jiné frekvenční hustoty (tzn. nevidíme je běžným zrakem), kde stále přebývají. Tento náramek s veselými barvami připomíná radost, hravost a moudrost jednorožců.FÉNIX

Posledním náramkem je esence ,,FÉNIX", který reprezentuje symbol znovuzrození. Svými barvami též připomíná sopku. V náramku je zastoupena barva: Žlutá, oranžová, korálová červená a černá, což tvoří postupný barevný přechod. Člověk postupuje od černé nahoru, přes odstíny červené, přes žlutou a bílou (čistota) až k fialové (symbol transformace a přeměny).

ZAUJAL TĚ NĚJAKÝ NÁRAMEK?

Chceš pustit do svého života trošku barviček a radosti?

Pokud ano, vyplň prosím formulář níže :)


Cena náramku: 225 Kč / 9 

Doprava v rámci ČR: Česká pošta - doporučené psaní (+72 Kč), Zásilkovna na výdejní místo (+79 Kč), Zásilkovna na adresu (+109 Kč)

Doprava v rámci SK: Zásilkovna na výdejní místo (+4 ), Zásilkovna na adresu (+6 )

Doprava v rámci EU: pouze Česká pošta (+ 5 )

Ve formuláři si vyber typ náramku, zvol dopravu, uveď  jméno + příjmení, adresu doručení nebo adresu výdejného místa Zásilkovny (pokud bude plná, volím další místo poblíž). V případě Zásilkovny mi pošli ještě telefonní spojení. Sečti cenu náramku (či náramků) a dopravy. Výslednou sumu zašli na:

  • Číslo účtu: 254213532/0600
  • IBAN: CZ49 0600 0000 0002 5421 3532
  • Do poznámky k platbě napiš prosím své jméno

Po přijetí platby začínám pracovat na Tvé objednávce. Aktuálně prosím počítej s dobou dodání 2 týdny. Pokud máš nějaké speciální požadavky, specifikuj v poznámce :)


OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ