EXIT Z ŠEDÉ ZÓNY

01.08.2023
Pro tento život tvá DUŠE zakotvila na planetě ZEMI. Máš k dispozici TĚLO a tvým úkolem je naučit se v něm plnohodnotně ŽÍT, zároveň poznávat a objevovat vše, co tento PROSTOR umožňuje.

Předkládané informace, zkušenosti a načerpané poznatky mohou posloužit jako Tvůj EXIT (vstupenka pryč) Z ŠEDÉ ZÓNY. Z místa, kde energie je hustá a těžká, vše se zdá být příliš komplikované a bezvýchodné. Čeká na tebe svět barev, tónů, energie a radosti. Možná právě teď je čas přejít ze zóny ,,život je těžký" do zóny ,,je to tady bezva". To se snadno řekne, ale jak na to? 

Články na blogu jsou poskládané z různých oblastí a rovin. Základní úroveň know-how tvoří informace světlo - spánek - strava. V další vrstvě jsou principy fungování a hospodaření s energií včetně detailního popisu bioenergetiky člověka a mechanismech úniků a čerpání.  Pokud chceš navýšit množství energie, je nezbytné pracovat též na úrovni těla a mysli. 

Nedám ti přesný návod, ale sdílením všech těch poznatků ti mohu pomoci s nasměrováním k uskutečnění malých kroků, které jsou klíčové pro nastartování velkých změn. Vše je navzájem propojené tak, aby témata dávala maximální smysl.

Pokud potřebuješ trochu informací, inspirace, motivace a porozumění, vše je ti k dispozici. Věřím, že tady najdeš vše potřebné pro podporu na všech úrovních: Mnohé odpovědi, které nasytí Tvou mysl a praktické tipy, jejichž aplikace prosvítí Tvůj život.

Neříkám a neslibuji, že nikdy nenastane těžší chvíle. Ale až přijde, budeš mít v ruce nástroje, jak situací projít s větší lehkostí a dokázat si při tom všem trochu ulevit. A hlavně: Budeš znát sám/sama sebe a budeš mít jistotu, že tento PROSTOR ti dává vše, co potřebuješ. Nikdy nezůstáváš o samotě.


Z čeho můžeš vybírat? Co tady najdeš? Čeká tě:

  • Přes 150 článků
  • 3 volně dostupné studijní okruhy a
  • 4 knihy k zakoupení, čímž podpoříš mou další činnost.


V případě otázek jsem ti k dispozici na emailu katerina.lite@simplymyworld.cz . Na sociálních sítích mě najdeš pod jménem Kateřina Lite.