OSOBNÍ ESENCE A SPOJENCI Z PŘÍRODY

01.01.2024
Před víc jak rokem jsem se pustila do intenzivního objevování a testování desítek produktů - esenciálních olejů a přírodní péče - od české firmy BEWIT. Trvalo mi ,,prokousat se" všemi těmi produkty a objevit to, co ladí mé esenci a podporuje mě na mé cestě.

Ahoj přátelé, kamarádi, sledující.

Cesta za osobní esencí je něco, co pravděpodobně podniká každý z nás. Každý den si volíme, čím se necháme podpořit, na co řekneme ano anebo ne. Ať už vědomě či automaticky si volíme, kam půjdeme, s kým se setkáme, co si vezmeme na sebe, co sníme, co si koupíme. Volíme si, jak uspořádat svůj byt, pokoj a prostředí kolem sebe.

Jako lidé dobře fungujeme na doporučení, osobní zkušenost. Znáš to, když ti někdo doporučí třeba skvělou pracovní pozici, hodnotnou knihu, dobrého fyzioterapeuta, tip na výlet nebo nějaký produkt. Může to být cokoli a doporučování smysluplností je přirozenou součástí našich životů.

Jsem moc ráda, že také má knižní tvorba funguje a šíří se převážně díky doporučení. Někdo si koupí knihu, přečte ji, je radostný, pošle info dál. To je pro mě obrovská hodnota především proto, že nemám žádný mailing list a odběr novinek na blogu. Přesto většina čtenářů se mnou zůstává v kontaktu přes sociální sítě a jdou tu cestu se mnou dál. Velký dík za to. Za každého z Vás. (Kromě knih mám volně k dispozici přes 150 článků, takže si každý může vybrat dle svých aktuálních možností a přání.)

Nejvíce používám směsi esenciálních olejů. Ty bych mohla rozdělit do dvou kategorií. První z nich jsou esence spojené s aktivitou (pohybem) a tělem, druhé jsou pro podporu psychiky a ducha. Na rozdíl od doplňků stravy, kde těžko dokážu určit reálnou účinnost, v oblasti esencí mám jasno. Nepoužívám difuzér, ale ředím esence do nosného oleje a mažu na kůži či rozetřu v dlaních. Esenciální směsi mají nejen konkrétní zaměření na daný stav a krásně voní, ale díky nim jsem také mnohem více v kontaktu se svým tělem.

Závěr z mého 365+ denního zařazení přírodních spojenců je takový, že některé esenciální směsi a oleje (cca 30-40) jsem si velmi oblíbila a staly se mou každodenní součástí. Našla jsem v životě nový způsob, jak se nechat podpořit z úrovně mezi hmotou a ne-hmotou.

Možná si řekneš, že tě esenciální oleje vůbec nezajímají. To je úplně v pohodě. Od Bewit mám ráda také prawteiny (živé produkty s kakaovými boby, rostlinami, houbami a superfoods), CBD, kvalitní oleje jako je extra panenský olivový, avokádový nebo kávový, sušené ovoce a mnoho dalších produktů, které postupně objevuji dle potřeby.

Již delší dobu jsem si přála najít českou firmu s nabídkou kvalitních produktů, které by byly mou každodenní součástí a zároveň bych mohla přirozeně šířit své zkušenosti. Přála jsem si být něco jako ambasador, což se mi v podstatě splnilo.

Mám velkou radost, že nyní s tebou můžu sdílet slevový kód (do výše slevy až 15 % z původní ceny), který můžeš uplatnit pro svou první objednávku. JAK?

1. Stačí se registrovat na tomto odkaze nebo přímo přejít na E-shop.

2. Vybrat si svého přírodního spojence

3. Při dokončení objednávky zadat slevový KÓD KAP5XRXP


Více informací o ESENCÍCH PŘÍRODY tady.

Trocha TEORIE K ESENCIÁLNÍM OLEJŮM tady.

Mé OBLÍBENÉ ESENCE A JEJICH KONKRÉTNÍ POUŽITÍ tady.


Protože ráda studuji to, co mě zrovna zajímá nebo cvrnkne do nosu, tak na začátku tohoto roku se můžeš těšit na články o copaibě a tajemných kanabinoidech nebo o přírodním melatoninu pro podporu spánku a regenerace.


Přeji Ti, abys v novém roce žil/a svou jedinečnou esenci, ať budeš kdekoli.


S láskou a vděčností

Kateřina Lite