NAKÓDUJ SI NOVÝ ŽIVOT

19.07.2023

Na to, aby sis nakódoval/a svůj nový život, nemusíš být ajťák. Stačí si uvědomit, co ve svém životě chceš a nechceš. Některé návyky jsou sviňa vytrvalá, ale právě tady přichází na řadu kódování nové reality. Neznamená to, že všechno bude hned, ale opakující se kódování tě povede, protože dáš své energii jasný směr. Pak už není žádný důvod, aby se věci ve tvém životě děly jinak. Když budeš chtít, můžeš do svého kódu cokoli přidat nebo naopak z něj smazat. To se stejně bude dít tak jak tak, protože s novou cestou budeš zaostřovat svou pozornost a citlivěji vyhodnocovat jednotlivé nuance.

To jediné, co potřebuješ, je vědět, že může cokoli. Ty jsi kodér svého života.

Nakódovat si nový život znamená převzít kontrolu nad svým životem a aktivně se rozhodovat o tom, jakým směrem se chceš ubírat. Nejsi obětí genů, karmy, postavení planet nebo numerologické mřížky. Toto všechno je již překonáno. Můžeš si říct, jaké vlastnosti ti neslouží a přestaneš je živit. A naopak si vybereš, které vlastnosti se ti líbí a chceš je zařadit do svého života. Je úlevné vědět, že můžeš být kým chceš, a dělat cokoli, co chceš. Samozřejmě v rámci zákonů Vesmíru, tedy v míru.

Víra v moudrost těla je nezbytným předpokladem pro realizaci Duše, která se v něm zabydlela. Jde o schopnost naslouchat a důvěřovat signálům, které nám naše tělo posílá. Abychom mohli správně číst tyto přicházející signály, potřebujeme si udržovat určitou hladinu životní energie stejně tak jako mentální a emoční pohodu. A mě se opakuje pořád dokola:

Tělo je klíčem v této realitě. Bez něj se nikam nepohneš.

Můžeš opouštět tělo a cestovat světy. Ale nezapomeň, že po nějakém čase se vždy vrátíš zpět. Tvé tělo je tvým domovem a je to dar od Země. Pokud se o něj budeš dobře starat, postará se o tvou Duši. Tím ,,staráním se" nemám na mysli nejšpičkovější doplňky stravy ani nejmodernější dietu, mám tím na mysli ryzí kontakt s tělem, vnímáním jeho hlasu a potřeb. To mám na mysli, když říkám, že tělo je klíč.


Kateřina Lite / www.SimplyMyWorld.czTEXT JE Z KNIHY VÝŽIVA PRO MODERNÍHO METAČLOVĚKA. VEŠKERÉ INFORMACE A MOŽNOST OBJEDNÁNÍ NAJDEŠ TADY.