Hot CacaYO 

Sypká směs pro přípravu nápoje

Hot CacaYO se loučí, ale…

... Mám pro Tebe alternativu.

Co? Proč? Jak?


Po 15 letech studia v oblasti chemie, analýzy, kvality a bezpečnosti potravin a téměř 5 letech praxe v R&D jsem se rozhodla zúročit znalosti a vytvořit něco svého, co by mi dávalo smysl. Proto vznikla značka ,,MIRACLE FOOD MIXTURE", která postupně nabídne hodnotné produkty sestavené dle mých osobních kritérií kvality. Směs Hot CacaYO je prvním produktem této značky.

Pojď se na to podívat blíž...

CO JE Hot CacaYO?

Ve zkratce: Směs pečlivě zvolených VEGAN & BIO surovin pro přípravu horkého kakaového nápoje s kokosovým mlékem, superfoods a kořením.

Díky kombinaci čtyř zahřívajících a pálivých koření se směs parádně hodí na aktuální období, kdy přirozeně vyhledáváme zahřívající potraviny a teplé pokrmy. S touto kakaovou směsí je zaručeno: Zahřátí, zasycení a pochutnání

JAKÉ INGREDIENCE SMĚS OBSAHUJE?


 • Kakaový prášek (bio, raw)
 • Kokosové mléko v prášku (bio)
 • Banánová mouka (bio)
 • Maca prášek (bio)
 • Mesquite prášek (bio)
 • Zázvorový prášek (bio)
 • Skořice cejlonská mletá (bio)
 • Kurkuma prášek (bio)
 • Chilli paprika mletá (bio)

Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů, skořápkových plodů, mléka, sóji a sezamu.


NUTRIČNÍ HODNOTY

VÍCE O SUROVINÁCH

 • Směs Hot CacaYO se skládá z 9 surovin rostlinného původu (vegan) v BIO kvalitě.

 • Dominantní složkou směsi je 100 % BIO za studena lisovaný kakaový prášek z nepražených kakaových bobů (odrůda criollo, trinitario a forastero). Žádné zahřívání, žádná alkalizace, ale poctivý prášek v přírodním stavu.
 • BIO kokosové mléko v prášku obsahuje pouze 100 % kokos (kokosová pasta, kokosové mléko, kokosová mouka). Žádný maltodextrin, tapiokový škrob ani akáciová vláknina.
 • Pro lehké doslazení posloužila 100 % BIO mouka ze žlutých banánů. Směs tedy neobsahuje žádný přidaný cukr.
 • Hot CacaYO je obohaceno 2 super-potravinami. První z nich je BIO mesquite (s přirozeně karamelovou, sladkou a oříškovou chutí). Druhou je BIO maca, která dodává nápoji typickou chuť a doplňuje vlastnosti kakaa.
 • Směs je určena především pro zahřátí a proto obsahuje směs pálivého koření: zázvor, skořici, kurkumu a chilli.

PŘÍPRAVA A DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchej 25 g prášku (1 porci) ve 100 ml horké vody. Ideální je vytvořit hustší kaši a poté doředit na požadovanou konzistenci. Základní porce je 25 g, ale můžeš si prášek namíchat dle potřeby. Třeba 10 g do malého hrnečku jen tak na chuť. Můžeš si též hrát s poměrem horké vody a najít si tak vyhovující konzistenci. S postupným chladnutím se směs stává hustší. Směs můžeš také použít pro dochucení kaše. Pro doslazení můžeš přidat lžičku medu nebo jakékoli oblíbené sladidlo.KOLIK PORCÍ JE V BALENÍ?

V balení je 100 g (4 porce) a najdeš v něm minimálně 101,0 g, aby sis mohl/a namíchat plnohodnotné porce. Žádné šizení :)PROČ VZNIKLA TATO SMĚS?

Kdo by v chladném počasí neuvítal něco dobrého a teplého?.. Směs je určena především pro milovníky čokolády a kakaa, kteří si v klidu rádi sednou a vychutnají doušky teplého nápoje. Cílem bylo ušetřit si čas s každodenním mícháním surovin.

Je to ,,Formule 1" na trhu s kakaovými mixy, která aktuálně nemá žádnou konkurenci. Stačí odměřit porci a zalít horkou vodou. Užít si pohodu, vůni a chuť.  O tom to celé je. A to stačí... 

TOHLE CacaYO NENÍ PRO ,,PRINCEZNY"!

Upřímné varování: Pokud běžně piješ instantní kakaový nápoj s cukrem nebo rozpuštěnou horkou čokoládu v mléce, tohle pravděpodobně nebude produkt pro tebe. Mnohem více ho ocení ti, kteří mají zkušenost s chutí a konzistencí ceremoniálního kakaa či samotného kakaa. Sladká banánová mouka a kokosové mléko doplňují a zjemňují hořkost kakaa, ale i tak to není nápoj pro ,,princezničky" :)VDĚČNOST ZA KAŽDÉHO MILOVNÍKA CacaYA

 • Pokud víš o někom, kdo by ocenil tento produkt, můžeš objednat víc testovacích balení nebo sdílet odkaz na tuto stránku.A CO ŘÍCT NA ZÁVĚR?

I V DNEŠNÍ DOBĚ TO JDE KVALITNĚ A ZODPOVĚDNĚ. TO ZNAMENÁ: ŽÁDNÉ IZOLÁTY, ZAHUŠŤOVADLA NEBO SLADIDLA. POUZE POCTIVÉ JEDNODRUHOVÉ SUROVINY, KTERÉ PROŠLY CO NEJMENŠÍM PROCESEM ZPRACOVÁNÍ. TÍM SI ZACHOVÁVAJÍ NEJVYŠŠÍ MOŽNOU NUTRIČNÍ A ENERGETICKOU HODNOTU.

Tohle je bezpochyb nejlepší CacaYOvá směs v Čechách a na Slovensku  Co myslíš?...

CENÍK do vyprodání zásob*

*Cena se vztahuje na platbu převodem předem a již zahrnuje poštovné v rámci ČR.

Malé balení: 4 porce/100 g

Seznamovací vzorek či dárek pro někoho. Malé balení stále u sebe, ať jsi kdekoli.

1x (100 g)

169 Kč

2x (200 g)

254 Kč

3x (300 g)

339 Kč

4x (400 g)

424 Kč

5x (500 g)

509 Kč

6x (600 g)

594 Kč

V případě zájmu o Hot CacaYO mě kontaktuj na adrese:

katerina.lite@simplymyworld.cz

nebo zprávou přes

Pošlu ti všechny potřebné informace.


 • Číslo účtu: 254213532/0600
 • IBAN: CZ49 0600 0000 0002 5421 3532
 • Do poznámky k platbě napiš prosím své jméno