O LEVel dál... 

01.08.2020

Když jsem vydala novou knihu (červenec 2020), řekla jsem si: ,,Tak a teď mám na chvíli klid." Hahaha. - To se (naštěstí) nestalo. Po dlooouhém období  věnovanému psaní bylo potřeba změnit režim a rozhýbat tělo. Tak jsem začala chodit na několika hodinové procházky. Jako by mi během chůze myšlenky samovolně zapadaly na svá místa. 

Díky zpracování a utřídění velkého množství informací mi začaly docházet spojitosti - nitky mezi jednotlivými tématy. Zajímalo mě, zda o tom dokážu mluvit a tak jsem si začala nahrávat do mobilu, co mě zrovna napadlo. Uvědomila jsem si, že ze sebe sypu souvislosti, aniž by mě to stálo jakékoli úsilí. To mě ujistilo, že jsem tady správně.

V průběhu psaní knihy jsem měla mnoho záseků a ,,hluchá" období, kdy jsem neměla tušení, zda ji vůbec někdy dopíšu. Ale tak nějak jsem cítila, že tohle je první krok. Utřídit myšlenky a posunout se - řekněme o úroveň výš. Od psaní k ústnímu sdílení.

Už před nějakou dobou jsem měla v hlavě myšlenku vytvořit seminář. Jenže o čem bych asi tak povídala? A před lidmi?.. Uf. Neměla jsem tušení, co sdílet a hlavně - jak to celé uchopit, aby to dávalo smysl.

Přestože je tento nápad ještě zahalen tajemstvím, obrysy se začínají pomalu vynořovat. Díky nahrávkám ,,z terénu" jsem získala cenný materiál, který budu  nyní přetavovat do Semináře s názvem Rekalibrace Lidské Bytosti. Ten bude vycházet z konceptu Energeticko-Materiální výživy pro rok 2020, o které jsem psala tady (březen 2020). Ale než vykrystalizuje tahle obří myšlenka...

... Během práce na knize vznikly pasáže, které nebyly publikované. Jsou to právě ty části, které mi nejvíc začaly měnit život. Tento Blog je pro mě stále místem sdílení a uchovávání informací. Proto navážu tam, kde jsem předtím skončila (Blog 2020) a během srpna doplním tyto chybějící části.

Čas je nepodstatný. Není pro mě důležité, co se kdy odehrálo. Žádný prožitek není příliš starý a na nic není příliš brzy. Protože různé situace kolují napříč celou naší společností a v různém čase se dotýkají různých lidských bytostí. - Jistě mě čeká poznání něčeho, co už někdo prožil (a naopak).

Třeba právě teď, v tuto chvíli, je někde na Zemi někdo, kdo stojí na křižovatce a čeká ho volba. Skočit do prázdna a nejistoty nebo zůstat ve starém světě, ze kterého se vytratila radost?.. Třeba potřebuje právě teď cítit podporu. Že v tom není sám. Že to zvládne.

A tak podávám to, co mám. To nejcennější. Osobní zkušenost. Sice není plně přenosná, ale vede ke snazšímu porozumění druhých. Postupně si uvědomuji, že díky vlastním prožitkům měním postoj k tématům, která bych dříve vyhodnotila úplně jinak. Je pro mě cenný nejen osobní prožitek, ale také sdílení a zkušenosti ostatních. A proto děkuji vám všem, se kterými se mohu setkávat. Ať už naživo nebo v online světě.


Tolik tedy k aktuálnímu dění. Příště vytáhnu téma: Rovnováha & bio-energie. Krásný víkend všem.


Zajímá tě víc? Tady najdeš informace o nově vydané knize a názvem Rekalibrace Lidské Bytosti.