8-8-2020: TY jsi Klíčníkem

08.08.2020

Krátký text k dnešnímu dni 8-8-2020.

Pokládám si dvě otázky:

1. Jak mohu nyní pomoci ke kvantovému (nejrychlejšímu) rozvoji sebe sama?

  • Nesabotovat své pocity, emoce, hlasy ve své hlavě
  • Rozvíjet své talenty / dary a

2. Co nejlepšího mohu udělat v rovinách: Tělo, Mysl, Duše?

Pokud je ti pojetí DMT výživy cizí (psala jsem o tom tady), můžeš si místo toho položit otázku: Co mohu udělat, abych se cítil/a líp? Mám vizi. Co pro ni mohu udělat? Pokud se zeptáš upřímně, odpověď přijde.

Většinou víme, co máme dělat. Jenomže to neděláme (protože milion důvodů...) a to nám sundává energii dolů. Všichni víme. Ty víš.

Bude potřeba zastavit se. A taky - upřímnost. Pokud ji nevpustíš do svého života, je zbytečné ptát se.

Lidské tělo bylo stvořeno jako dokonalé místo pro pozemský život.

Inteligence těla. Každý den, každý okamžik probíhají v našem těle miliony reakcí. Inteligence, kterou jsme dostali při narození, je Klíčníkem s miliony klíčů, pomocí kterých střeží naše životy.

Naše těla se vyvíjí každý okamžik a přizpůsobují se prostředí okolo nás. Každou noc se regenerujeme ve spánku, což je považováno za stav podobný smrti. Bez ohledu na to, zda to akceptujeme nebo ne, budíme se každé ráno jako Nový Člověk. Jak bude ,,ten nový" vypadat, to už záleží na každém z nás.

Často máme pocit, že ,,s tím už se nedá nic dělat". Nebo nás odrazuje, že se snažíme, ale nevidíme žádnou změnu. Přitom k úpadku zdraví a vitality taky nedošlo přes noc.

Vědomé žití mimo jiné znamená:

  • Věnovat pozornost očistě - od již nastřádaného bordelu uvnitř nás (fyzicky i energeticky)
  • Volit si ,,žití" s co nejmenším ,,zanášením sebe i okolí"
  • Nechat pracovat přirozené očistné mechanismy těla


Mysl. Člověk rád zapomíná na nepříjemné události, které se staly. Ale podvědomí je databáze veškerých zážitků a myšlenek. A to je neustále s námi. Nelze donekonečna jen vytlačovat a hromadit. Protože časem začnou tyhle vytěsněné části skákat z nevědomí do vědomí. A to právě v ten nejméně vhodný čas.

Přijímat informace, ale vybírat si. Informace zvenku pro nás nepředstavují nic nového. Ale slouží jako laserový paprsek, který nám osvítí kódy uložené hluboko v nás. Proto pokud se chci rozpomenout - zaujme mě nějaké téma, zaměřím pozornost tím směrem. Zvolím si tak vhodný laser, který aktivuje danou část informací. Vše ,,zapadne na své místo".

Žádný prostor není prázdný. Energie je všude. I ve vakuu. Tento prostor tě slyší a reaguje na každou tvou myšlenku. A to i v případě, že o tom nemáš ani tušení.

Prostor je doslova nabitý živou, jiskřící energií. A také je nositelem paprsků všech realit. Žádná volba není nemožná. Ty sám/sama si sobě Klíčníkem. Nikdo jiný. Můžeš na někoho svést, že se ti nedaří. Ale bude to iluze, která tě  jen brzdí.

Ten pravý klíč pro daný okamžik je utkán ze světelných vláken, které hrají celým spektrem duhy.

Dveře jsou jedny jediné - dle zvoleného klíče ti otevřou zvolenou realitu. Je třeba vědět, že každý klíč je ten správný. Je to volba. Nic jiného.

Vol si srdcem. Ne snad proto, že by se realita zvolená myslí nedovedla projevit. Ale proto, že cesta srdce je cesta Duše.

A nakonec...8-8. Dvě osmičky spojené ve středu tvoří čtyřlístek, což je symbol štěstí...


Zajímá tě víc? Tady najdeš informace o nově vydané knize a názvem Rekalibrace Lidské Bytosti.