SEN, KTERÝ MĚNÍ ZAJETÉ KONCEPTY

19.07.2023

Dnes jsem se probudila před 4. hodinou ranní, těsně poté, co se mi zdál velmi zásadní sen: Měli jsme přednášku předmětu, který by se dal nazvat jako ,,Fyzika nové doby". Vyučující psal na tabuli a to, co mi nejvíc utkvělo v hlavě, bylo písmeno ,,A" plus kroužek v dolním indexu (Ao), který symbolizoval Zemi. Věděla jsem, že se jedná o zcela nový koncept výuky. Totiž že učí ti, kteří mají v životě skutečně zažito. Tyto znalosti předávají dál tím způsobem, že je převádí do jednoduchých vzorců. Místo těch, kteří obsáhli ve studiu nejvíce teorie a mají nejvíce titulů, tady učí opravdoví lidé.

Děti nebaví biflovat se fakta, která nedávají smysl a nejsou prakticky využitelná. Toto bude přesný opak. Z osnov tak postupně vymizí vše, co nebude mít praktický dopad. U dětí nebude potlačovaná jejich jedinečnost. Budou moc dobře vědět, kým jsou, a tak si dál budou libovolně volit specializaci podle svého zájmu. Výuka bude hodně probíhat venku, na slunci a v přírodě. V kontaktu s živly a jejich energiemi. A protože se mi tohle všechno zdálo, troufám si říct, že už je tato možnost přítomna ve společném vědomí a vše se bude postupně tvořit.

Nedávno mi přišel dotaz na transmutaci prvků v živých organismech, co si o tom myslím. Napsala jsem pár vět a shodly jsme se, že tyto informace by se měly dostat úplně ke každému člověku. Jsem moc ráda, že jsou další lidé, kteří pracují na sepisování svých příběhů a poznatků pro ostatní. To je to, co tolik potřebujeme. Čím víc nás bude, tím rychleji budou mizet zastaralé koncepty a přesvědčení. To postupem času povede spíše než k přepsání školních osnov a učebnic k vytvoření zcela nových studijních materiálů. Tyto materiály budou nejen vysvětlovat souvislosti, ale především budou prakticky využitelné. Abychom již nikdy nezapomněli, že:

Energie a prostředí jsou klíčem k našemu potenciálu a šťastnému životu.


Kateřina Lite / www.SimplyMyWorld.czTEXT JE Z KNIHY VÝŽIVA PRO MODERNÍHO METAČLOVĚKA. VEŠKERÉ INFORMACE A MOŽNOST OBJEDNÁNÍ NAJDEŠ TADY.