Výměna Energie & Podpora

K čemu je tvor, který netvoří?..

Starání se o chod stránek vyžaduje mnoho času. Stejně tak psaní textů, jejich korektura a následná úprava do podoby, kterou sdílím s tebou, se světem. Někdy mi zabere jeden jediný článek i 10 hodin práce. Je to činnost, kterou miluji a je pro mě velmi naplňující. Přesto se zatím jedná o vedlejší činnost, které se věnuji ve svém volnu. V současné době mě živí práce čtyři dny v týdnu, kterou si zajišťuji střechu nad hlavou a nějaké to živobytí. Díky tomu mám alespoň trochu volného času na tvoření.

Pokud čteš mé články a vracíš se sem, znamená to pro mě velmi mnoho. Kromě psaní mám v hlavě nápady na projekty, ale vše jde pomalu kvůli každodenním ,,pracovním záležitostem".

Proto velice oceňuji jakýkoli dar z tvé strany. Ať v podobě sdílení mých článků, finančího daru nebo zakoupením některé z vydaných knih. Je to koloběh energie / informací ode mě k tobě a nazpátek.

Vezmi si z tohoto prostoru, cokoli uznáš za vhodné. Načerpej novou energii, informace, sílu, možná i pohled na život a smysl lidské existence.


V současnosti ti mohu nabídnout:


Mou tvorbu a další fungování blogu můžeš podpořit:

  • Zasláním libovolné částky na číslo účtu: 2297217073/0800. (Do poznámky prosím napiš, že se jedná o dar. Děkuji ti.)
  • Objednáním výtisku knihy z Edice Rekalibrace


Kateřina Lite, SimplyMyWorld.cz