EBOOK ,,R.L.B." volně ke stažení

25.10.2020

Je to již pár měsíců od vydání nejnovější knihy, kterou jsem pojmenovala Rekalibrace Lidské Bytosti. Mým prvotním záměrem bylo ponechat ji pouze v tištěné podobě. Protože držet tuto knihu v ruce je zcela jiný zážitek, než si ji prohlížet elektronicky. Nese v sobě specifické informace a tedy i energii. Nicméně po dotazech, které jsem dostávala a vzhledem k tomu, co se zde nyní děje, ode dnešního dne uvolňuji tuto knihu k dispozici úplně pro všechny. A to v její plné verzi. 

Ebook obsahuje 175 stran formátu B5,

3 hlavní části a 18 podkapitol.

Podrobný obsah knihy - témata:

Pokud ti EBOOK přinese inspiraci, nový pohled na život, naději a ucítíš pocit udělat jakoukoli změnu ve svém životě, budu ráda za tvou podporu. Tvorba obsahu příspěvků na blogu, stejně tak vznik knihy je proces náročný na energii i čas.

Velice si vážím každého finančního daru jakožto podpory mé bytosti a toho, co dělám a sdílím s okolním světem. Můžeš zaslat libovolnou částku na číslo účtu: 2297217073/0800. Do poznámky prosím napiš, že se jedná o dar. Děkuji ti.

Budu též ráda za zpětné ohlasy, komentáře, nápady. K tomu prosím využij formulář zde nebo sociální sítě. Pokud již máš tištěnou verzi knihy, budu vděčná za sdílení dále, mezi tvou sociální bublinu.

Věřím, že se elektronická verze knihy Rekalibrace Lidské Bytosti dostane právě tam, kde je nejvíc potřebná. K těm bytostem, kterým dodá víru v sebe sama a upevní vědomí, že my jsme tvůrci svých životů.

S úctou

Katie, simplymyworld.cz