Cesta ven začíná cestou dovnitř / Kniha dostupná online

27.03.2020

Cesta ven začíná cestou dovnitř...

...tak se jmenuje nejnovější kniha, kterou jsem vydala jako Ebook koncem ledna 2020. To jsem ještě netušila, jak moc bude ten název výstižný pro období, ve kterém se nyní nacházíme.

Mnoho z nás nechodí do práce a jsme doma. Možná máme víc času a doháníme resty za poslední týdny, měsíce a roky. Ale o tom to není.

Došlo k totálnímu zpomalení, místy až zastavení času. Mám pocit, jako by se události, které se odehrály v únoru 2020, propadly hluboko do minulosti. ,,Chtě-nechtě" nastal čas na vystoupení z každodenní honičky, stresu a spěchu. Nadechnutí se, ponoření se do svého nitra a hledání odpovědí.

Nyní máme jedinečnou příležitost udělat si pořádek ve svém životě. Podívat se, jak jsme žili uplynulé měsíce a roky. Jestli jsme spokojení s tím, kde jsme, jak se cítíme. Každý z nás si může řešit své specifické oblasti, ale myslím si, že ve finále nám všem půjde o to samé: Jsem spokojený/á se svým životem? Je v pořádku to, kam investuji svou energii? Co mi vadí? Co můžu změnit, abych se cítil/a líp? Co začnu dělat jinak?

Co je potřeba pro získání všech těch cenných odpovědí? Ochota být v klidu a zaposlouchat se do svého nitra. Možná psát, nebo si zaznamenávat přicházející myšlenky v mluvené podobě. Možná si popovídat s někým blízkým o tom, co cítíme. Cokoli, co nám pomůže obnovit spojení se sebou, které jsme mohli ztratit v důsledku žití svých životů v úprku. Za čímkoli.

Krok vpřed nikdy neuděláme tak, že budeme ignorovat to, kým jsme.

Cítím, že kniha byla psána právě pro tuto dobu a může nabídnout pomocnou ruku každému, kdo natáhne tu svou. Je to něco, co můžu nyní nabídnout ze sebe, s pocitem, že jsem udělala alespoň něco pro utišení našich duší, srdcí a myslí.


Níže najdeš podrobný obsah a ukázku z 1. kapitoly.

(pro zvětšení klikni na obrázek)


Přestože mě kniha stála měsíce času a hodně úsilí, zrodila se, aby byla k dispozici právě teď, zadarmo a pro všechny. Věřím, že si najde své čtenáře. Možná jsi to právě ty. Ať už tě osloví nějaké téma nebo knihu přečteš celou, budu velmi ráda za tvou zpětnou vazbu. A za sdílení. Šíření dál, mezi další bytosti, které si v knize najdou zase to své.

Také velmi děkuji za každý finanční dar, kterým tak přispíváš na chod těchto stránek.

Bankovní spojení: 2297217073/0800. Do poznámky prosím napiš, že se jedná o dar. Děkuji.


Tak tedy...ať ti kniha přinese radost a užitek.